Düğün Salonu mu arıyorsunuz? Hemen iletişim kurun, rezarvasyon alın.

BİZE ULAŞIN

Yeni İçerikler

Bizi Tercih Edenler

 • Gecikmeli bir mesaj oldu cünkü biz hala harika gecen dügünümüzün etkisindeyiz :) Bütün Yakamoz ekibine ve misafirlerimize sonsuz tesekkurler. Yesim Gürkan KARACAN

  Yeşim Gürcan KARACAN

 • Salon Yakamoz'u çok beğenerek tuttuk ama hiç bilmediğimiz bir yer olarak kafamızda soru işaretleri vardı, düğünümüz oldu ve ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı yaşadığımız ambiyanstan ve davetimize gelen konukların memnun kalmasından çok iyi anladık. Hiç yerimizde oturmadık, program ilgi alaka olağan üstüydü. Düşündüğümüzden çok daha iyi geçti herşey, herkese salon yakamozu gönül rahatlığı ile tavsiye ederiz. İşletmeye ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

  Derya ve Murat

 • Bir yakınımın daveti üzerine salonunuza geldim, hizmetinizden çok memnun kaldım, fakat gözünüzden kaçmış olması gerekirki, çocuk oyun bölümünde biraz eksiklik gördüm, bence çocuk oyun bölümüne biraz daha oyun aletleri koyarsanız daha iyi olucağını düşünüyorum, teşekkür eder, işlerinizde başarılar dilerim.

  Fidan DUMAN

 • İşlerinde oldukça profosyoneller, o kadar mekan gezdim, ama yakamoz hepsinden her anlamda farklıydı, hem profosyonel hemde çok ilgililer ve şubat ayı başındaki düğünümü yakamoz da yaparak ne kadar doğru bir karar verdiğimi gördüm, herkese ayrı ayrı teşekkürlerimizi bir borç bilirim. Her şey olağanüstüydü beklentilerimin üzerindeydi tüm organizasyon.

  Aysun SAĞICI

İstanbul Anadolu Yakası düğün salonları arasında en kaliteli hizmeti sunan ve bunu müşterilerinin görüşleriyle de ispatlayan Salon Yakamoz memnuniyet çizgisinden asla ödün vermeden hizmetlerine devam ediyor.

Düğün, nişan ve kına gecesi, sünnet töreni ve diğer organizasyonlarınızı problem yaşamadan gerçekleştirmek istiyorsanız çağrı merkezi ya da iletişim sayfamızı kullanarak bizlere ulaşabilir, rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Sizlere en kaliteli hizmeti sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.

Hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olmak için yukarıda yer alan müşteri görüşlerini inceleyebilirsiniz. Maltepe ve Kartal’ ın en kaliteli düğün salonu.